Category: Histori epshi femerore

Histori epshi femerore

Kur shkuam ne pushime Burri cdo femer e shikonte me epsh, harronte qe Une jam prezente dhe… — Pershendetje per stafin e faqes histori Te Jetes dhe per Te gjith lexuesit. Dua te shkruaj ketu sepse ndihem sikur po flas me dikend dhe po qaj hallin tim. Nuk do them shum te dhena rreth meje, vetem se jam nje grua e martuar.

Sapo perfundova fakultetin me shum mund dhe sakrifica, e takova burrin qe tani jam martuar. Ne fillim para martese ishte person shum i mire, i sjellshem, dukej djal i edukuar, i vendosur per te gjetur nje vajze serioze per martes. Gjithcka shkonte mire deri sa ai u kthye ne vendin ku jetonte ne europ dhe e luta qe te shkoj dhe un me te per nje vizite 2 javeshe.

histori epshi femerore

Edhe pse ne fytyr dallohej qe nuk e pranoi me kenaqesi por sidoqoft me mori me vete. Kur ikem andej ishte me i distancuar, filloi te me bertiste dhe te me ofendonte me fjal jo te mira. Ok e duroja. Nji dit tek sa dolem ne qytet dhe zbriti per te mar diqka e haroi celularin ne vetur. Pasi qe kishte fituar besimin tim dhe nuk dyshoja tek ai, un asnjeher nuk prekja celularin e tij. Ne at moment vjen nje mesazh ne mesengjer me emrin e nje vajze dhe u bera kurioze e hapa ta lexoja, por se kuptoja gjuhen.

Meqe e pash qe ky kishte derguar nje puthje me beri te dyshoja dhe shpejt e fotografova biseden nga telefoni im.

Ne nje vend te larget pa familjen, me nje njeri qe me bertiste tere kohen dhe qe bisedonte me femra te tjera. Nuk i flisja fare. U kthyem ne shtepi dhe ai nevrikosej nga heshtja ime. Cfar ke Pse nuk flet? Ngaqe nuk e dija qfar kishte te shkruar ne ato mesazhe nuk dija qfar ti thoja. Si nuk me shkoi mendja per perkthim me google.

histori epshi femerore

Por ja thash ne sy perderisa ti i dergon puthje nji femres tjeter ne mesazhe pse me more mua? Me trego sa jemi ne fillim dhe un kthehem nga kam ardhur. Dhe serish siq dinte gjithmon filloi te bertiturat dhe jo per gabimin e tij por sepse un nuk kisha te drejt te ja prekja telefonin e aq me pak te lexoja mesazhet.

Arsyetohej se ishte nje kliente nga puna pasi ky kishte biznesin privat dhe sikur ajo ia kishte uruar fejesen por sidoqoft un mesazhet i mbaja ne foto.

Pastaj u ktheva ne vendlindje dhe kur isha larg kishte sjellje te mira, sikur i mungoja, me thoshte me fal se ndonjiher jam nevrik por e kam nga lodhja. Ne nderkoh ne profilin e tij ne fb vetem se shtoheshin femrat.

Kur e pyesja un kush jan? Perseri fillonin zenkat — Pse po me kontrollon? Dmth un perseri fajtore. Por ia vendosa me kusht qe ti fshije gjitha femrat e panjohura ose mua te me ler te qet.

Dhe ashtu beri i fshiu. Mendova me veten ndoshta u pendua dhe nuk e perserit. Tani me kisha humbur besimin totalisht tek ai. Pasi mu kujtuan disa foto qe kisha par te telefoni i tij deri sa po me tregonte fotot tona dhe kur e pyesja kush jan kto femra perseri me thonte jan klientet e mija. Jan vetem mikesha. Tani kur vinte ne pushime filloja te vereja gjerat qe ne fillim si kisha kushtuar rendesi.

Se ai po shikonte me epsh cdo femer qe dilte para tij. Kur hyja te bleja ne butik fillonte biseden me ato femrat qe punonin aty dhe haronte qe un jam prezente. Qeshte, bente biseda tregonte se ku punon me qka meret.Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe del ai.

Duhej te ishte ne pune ne ate orar. Tha qe kishte harruar te merrte ca projekte dhe hyri me nxitim ne shtepi. Une vazhdova muhabetin te hyrja. Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere! Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi.

Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat! Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave. Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia.

Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte. Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit. Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai.

Rezonanca sociologjike e shoqërisë në poezinë e Anton Markut

Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime. E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi.

Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte. Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia! Pastaj i mbertheu pantallonat shpejt e shpejt, me kerciti nje shuplake seksi vitheve dhe iku, se duhej te ishte vertet ne pune. Anabel nje dit i fejuari im po me bente per te qeshur e un u rrezova me vajti koka ne pllak ithash mbaje mend ket gje.

Pas disa heresh vura re qe ajo nuk ishte direkt e njomur kur e benim por donte me shume loje pergatitje nga une. Dhe une vazhdoja ashtu e puthja me butesi deri sa lagej mire se kisha bezdi ta beja ndryshe.

DO T’JU SHUHET EPSHI PËR NJË MUAJ/ Ja 15 histori të sikletshme seksi

Nje dite se si ma dha truri dhe iu hodha siper si kafshe dhe i futa nje te kafshuar te gusha. U bera pishman se renkoi por nuk e kishte pasur nga dhimbja sepse u njom dhe u be uje. Vazhdova ta kafshoj e tia shqyej rrobat dhe u lag rreshqiste penisi si kurre ndonjehere. Prsh Anabel,jam nje djale qe jetoj jashte Shqiperise me te dashuren time.

Jemi te lidhur prej disa vitesh dhe mund te them qe kemi provuar pothuajse cdo gje ne shtrat. Pavaresisht se lidhja jone eshte serioze kjo nuk do te thote qe nuk mund te eksperimentojme pasi trupat tane i perkasin njeri tjetrit. Sa i perket temes sigurisht qe kemi bere edhe gjera te tilla dhe jo vetem nje here por disa here. Po tregoj nje rast shkurtimisht. Zakonisht ne fundjave na pelqen ta nderrojme pak atmosferen seksuale duke provuar gjera te reja dhe nje nate ajo kishte veshur nje pale xhinse te shkurtra,geta rrjete poshte dhe nje bluze te tejdukshme siper.

Sapo e pashe normal mu zgjua nje pasion dhe deshire qe ta haja te gjithen. Iu afrova e kapa me egersi e shtriva mbi shtrat dhe ja grisa gjith rrobat qe kishte veshur,getat ja hoqa me dhembe. Kaluam nje nate te mrekullueshme dhe pasionante dhe pse ne mengjes ajo u kujtua qe i kisha grisur bluzen e saj te preferuar Gjithsesi ishte e paharrueshme,dhe une them qe sa me shume gjera te reja te shtoni ne jeten seksuale aq me shum do ndjeni kenaqesi dhe marrdhenia juaj sdo behet kurre monotone.

Seksi normal qe duhet te permbaje dashuri,pasion dhe embelsi por ama edhe per pak djallezi ka nevoje. Anonim te lutem,naten te gjitheve. Mrm Anabel.Edhe pse unekisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Ai me ktheu mbrapsht. Forum Virtual Shqiptar. Dite vere. Sa here qe mbaronte shkolla, shkoja me pushime te shtepia e gjyshit nefshat.

Me pelqente se isha i lire, peisazhi ishte i mrekullueshem dhemoti gjithmone me diell. Po me shume me pelqente se aty takoja shoqen time te femijerise Tinen. Edhe ajo jetonte ne Tirane, po vinte me pushime te gjyshja cdo vere. Neishim njohur qe 7 vjec dhe pothuaj gjithe diten e kalonim bashke dukeluajtur. Ate vere une sa i kisha bere 15 vjec, dhe Tina qe ishte 16 gjithmone mengacmonte sepse dinte me shume se une, qeshte me sa pak dija une, dhethosha me vete "ah do vije dita kur do ta marr hakun".

Gjithe ditashkonte si kompeticion ne lojra te ndryshme, kur shkonim ne dyqan oseshifnim TV. Tina ishte shume e shkathet, me trupin mesatar, pak te imet, floket ezeza dhe fytyren si kukull. Gjoksin e kishte ne forme dardhe, dhe teforte, sa here ja prekja ajo inatosej, dhe fillonte mundja, ku unezakonisht dilja si fitues se ja kapja duart ne nje pozicion ku ajo nuki levizte dot me. Ne shpenzonim shume kohe ne vere anes nje lumi te vogel qe rridhte pasnje kodre te fshatit.

Kur laheshim ishim te dy lakuriq, sepse nuk donimqe familjet ta merrnin vesh qe ne kishim qene ne lume. Ne ishim rriturbashke, dhe nuk kishim turp nga njeri tjetri, po une vertet kenaqeshakur shikoja bythet e Tines, ose kur i hapte kembet pa dashur ja shikojapidhin e mbuluar me lesh dhe syte i kisha kater. Patjeter qe edhe ajoshikonte nga mua, dhe ndonjehere karri im i ngritur ja terhiqtevemendjen, po ajo bente sikur nuk e cante koken.

Nje dite une po lahesha dhe e lashe Tinen ne breg. Uji ishte i ceketdhe une isha me barkun nga uji, kur papritur Tina kerceu mbi mua dhe mikapi te dyja duart. Une nuk mund te levizja fare.

histori epshi femerore

Degjova Tinen te methoshte " he mor bukurosh Me erdhi shume intat Pas 10 minutash dola nga uji ne breg, dhe ne nje qoshe me bar, pasheTinen qe ishte shtrire. Ajo i kishte kthyer kurrizin djellit,dhe mbasepo dremiste. Ky ishte rasti im. Kofshet e saj ishin hapur paska Une jua afrova pa zhurme, dhe ne momentu shtriva mbi Tinen.

Duart e mija bllokuar te sajat dhe kembet e miaishin direkt mbi kembet e saj. Mua me pelqeundjenja dhe ju ngjita bythes se saj, duke i peshperitur ne vesh "dorzohu se ske ca ben". Ajo beri dhe nje perpjekje tjeter, po kesajhere karri im ishte eksituar dhe bere si gur.

Tina leshoi nje "ohhh"duke ndjere loqen time akoma me ngjitur. Une ja lashe duart, dhe kembetdhe ajo i zgjeroi kofshet me shume, dhe pa e kthyer fytyren e kapikarrin tim me doren e djathte dhe e afroi te pidhi. Koka e karrit ishtebere kaq e madhe sa nje kokerr veze.

MOS I HUMBISNI

Ajo e ndjeu me doren e saj, pastaje leshoi dhe kapi pidhin me te dyja duart dhe ma la pidhin kompletzbuluar. Une e afrova karrin, e ngjita koken ke vrima e pidhit, dhepastaj e depertova brenda saj me ngadale.

Tina leshoi nje "ohhhhhhh"Une ndjeva nje kenaqesi te papare, vrima e saj ishte kaq e ngushte, poune ja futa akoma me thelle. Fillova ta pompoj me me shume force, dheajo shpesh leshonte pasthirma kenaqesie.Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur….

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita…. Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Kishte bere gjithfare sakrificash…. Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant, Qendronim ulur ti…. Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotelpasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim….

Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.

Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. Zemra December 10, 0 15, Zemra May 15, 0 23, Zemra April 10, 2 6, Zemra October 15, 0 19, Zemra August 15, 1 4, Tregime Erotike — Ishte ditlindja jote Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita….

Zemra July 15, 2 12, Zemra July 15, 0 3, Tregime Erotike — Caste dashurie tregim Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.Ishte nje dite e qe ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte….

Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte!

Gruaja ime me therriste: I poshter je! Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra? Infosot Sh. Kontakti Marketingu Immpresum Institucione.Forumi Nastradini.

Nxorra Ka#in tim te madh dhe...!!!

Kryefaqe Ndihme Identifikohu Regjistrohu. Autori Tema: Tregime erotike - seks. Nastradini V. P ne Nastradini. Me kan ardhur 2 tregime nga 2 vizitor te faqes, te cilet duan te qendrojne anonim per motivet e tyre. Per kete motiv u mendua te hapim kete nen forum. Nese doni te postoni ndonje ngjarje erotike mund ta beni ketu. Gjithashtu mund ti dergoni me email ne adresen: nastradini.

Citim nga: Nastradini ne Prill 30,MD. Senator ne Nastradini. Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjollen burrin e jetes sime. Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.

Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.

Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjeq i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai ma kushtonte vemendjen shume rinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha. Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqn me sjume etjj Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte karri i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore.

Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bash me mua. Beme dush duke e ledhatuar njeri tjetrin ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjull i derguar te me kenaqte mua.

U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte. Qiheshim si te qmendur bertisnim kenaqeshim dhe vazhdojm te kenaqemi bashke sod e kesaj dite. Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta natyrale dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.

Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues Nqs. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet.

Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal. Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus.

Tregime Erotike

Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende.JAM 19 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam.

Tregime me pidh e kar 1. Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta natyrale dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.

Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues Nqs. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal. Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh?

Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Po e pres Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide.

histori epshi femerore

Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli.

M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla.


thoughts on “Histori epshi femerore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *